DEVELOP ineo 185

Znalezione obrazy dla zapytania Develop ineo 185

 

Develop ineo 185  to prawdopodobnie najtańsza w Polsce kopiarka, drukarka i skaner w jednym, pracująca w formacie do A3.

 

Kopiarka

Urządzenie to jest monochromatyczną kopiarką A3 o prędkości kopiowania do 18 stron na minutę. Posiada wszystkie podstawowe funkcje kserokopiarki: zoom 50-200%, tryby tekst/foto oraz między innymi możliwość sortowania kopiowanych dokumentów i kopiowania książkowego. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość 600 x 600 dpi, pozwalająca uzyskać 256 stopni odcieni szarości.

Drukarka

Develop ineo 185 jest wyposażone w złącze USB, co pozwala na podłączenie komputera, i ekonomiczne drukowanie. Toner polimeryzowany HD, co jest nowością w tym segmencie urządzeń zapewnia 11 tysięcy kopii i wydruków o najwyższej jakości. Jest to możliwe, dzięki specjalnej strukturze tonera, który jest dużo bardziej odporny na działanie promieni UV, co znacząco wydłuża “żywotność” wydrukowanej pracy.

Skaner

Rozdzielczość skanowania 600 dpi pozwala uzyskać bardzo wyraźny obraz, a sterownik TWAIN umożliwia skanowanie z ulubionej aplikacji.

Develop ineo 185 jest prostym i niezawodnym urządzeniem, posiadającym szereg niebanalnych funkcji najbardziej potrzebnym w małym biurze, gdzie nie wykonuje się dużej ilości kopii, a aspektem najistotniejszym jest niewiarygodnie niska cena urządzenia!!!