Najnowszy system produkcyjny Konica Minolta bizhub PRESS C70hc zapewnia perfekcyjne odwzorowanie kolorów i najwyższą jakość wydruków. Co więcej zastosowany w urządzeniu toner Konica Minolta HC (High Chroma) umożliwia reprodukcję przestrzeni barw RGB (sRGB) oraz kolorów Pantone.

kmb press c70hc

– Zakres możliwości, które oferuje bizhub PRESS C70hc sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających użytkowników – powiedział Karol Główka, Junior Product Manager, Konica Minolta Business Solutions. – Stworzony przez Konica Minolta toner High Chroma, dzięki możliwości doskonałego odwzorowania barw, wyznacza nowy standard jakości w druku produkcyjnym.

Toner HC pozwala na odtworzenie szerszego zakresu barw sRGB niż było to dotychczas możliwe. Kolory drukowane na bizhub PRESS C70hc są niemal identyczne z tymi widocznymi na monitorze. Toner HC wykorzystuje technologię zastosowaną w Konica Minolta Simitri HD i zapewnia znacznie większe nasycenie barw niż jest to osiągane w procesie CMYK.

bizhub PRESS C70hc realizuje wydruki z rozdzielczością 1 200 x 1 200 dpi (8 bitów) i współpracuje z zaawansowaną technologią przetwarzania obrazu Konica Minolta S.E.A.D. II (Screen-Enhancing Active Digital Process), gwarantującą wysoką jakość reprodukcji kolorów z szybkością druku do 71 stron A4 na minutę. System może współpracować z dowolnym z trzech kontrolerów druku: Efi, Fiery, Creo Colour Server – autorskim rozwiązaniem firmy Konica Minolta. Urządzenie może drukować na nośnikach o gramaturze do 300 g/m2.

bizhub PRESS C70hc zapewnia pełną elastyczność i wspiera workflow RGB. Dzięki bezproblemowej integracji z workflow RGB, ustawianie i konwersja kolorów przebiega szybko i sprawnie. Nowy system Konica Minolta doskonale sprawdzi się w druku materiałów marketingowych, direct mail, obrazów stworzonych na komputerze, broszur, wizytówek, etykiet oraz materiałów wspierających sprzedaż. Urządzenie bizhub PRESS C70hc oferowane jest w różnych konfiguracjach, dostosowanych do najczęstszych wymagań użytkowników w zakresie wykańczania dokumentów takich, jak: dziurkowanie GBC, zszywanie, szeroki wybór funkcji składania dokumentów, tworzenia broszur oraz bindowania.

– Drukujesz to, co widzisz – to stwierdzenie, które najlepiej charakteryzuje możliwości toneru High Chroma – powiedział Karol Główka. – Skomplikowane procesy konwersji z sRGB do CMYK to już przeszłość. bizhub PRESS C70hc charakteryzuje wysoki stopień elastyczności w zakresie obsługiwanych nośników i kompleksowych funkcji wykańczania w linii – dodał.